Kategorie
PROTEC plus - vše pro firmy - montérky, drogerie, outdoor, reklamní textil (https://www.protec-kult.cz/)

Volná místa

Obchodní zástupce / zástupkyně

Hledáte dynamickou a pestrou práci kde se nebudete nudit?  Baví vás obchod a budování dlouhodobých vztahů se zákazníky? Pak je tato pozice pro vás!

Pracovní náplň:

  • rozvoj prodejních aktivit ve svěřeném regionu
  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • servis a péče o stávající zákazníky,
  • konzultace, prezentace, tvorba nabídek a účast na výběrových řízeních.

Požadujeme:

  • velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti,
  • velké pracovní nasazení, spolehlivost a loajalitu
  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • řidičský průkaz sk. B
  • velmi dobrá znalost práce na PC

Nabízíme:

  • práci na 1-směnný provoz
  • práci ve stabilní české firmě
  • přátelský a kolektivní pracovní duch
  • možnost odborného růstu
  • motivující finanční ohodnocení
  • firemní benefity

Své písemné nabídky s připojeným životopisem a aktuální fotografií zasílejte na: protec-kult@protec-kult.cz

Telefon pro konzultace: 777 122 200

Těšíme se na Vaše životopisy !