Kategorie
PROTEC plus - vše pro firmy - montérky, drogerie, outdoor, reklamní textil (https://www.protec-kult.cz/)

Doprava a platba

DOPRAVA

Pro doručení objednávky si můžete vybrat jednu z těchto možností způsobu dopravy:

DPD kurýrní služba

Zboží Vám kurýr přepravní společnosti dodá na Vámi uvedenou adresu v objednávce. Ráno před doručením Vás bude kurýr kontaktovat a domluví se s Vámi na místě a času doručení. Zásilku pak můžete sledovat na adrese, kterou Vám společnost DPD zašle emailem při potvrzení dodání zboží.

Zásilkovna - výdejní místo

Zboží Vám bude doručeno na Vámi vybranou pobočku Zásilkovny. V den, kdy je balík přijat na výdejní místo Zásilkovny, budete informováni emailem a SMS zprávou o možnosti vyzvednutí.

Česká pošta a.s. – na adresu nebo na poštu

Zboží Vám Česká pošta dodá na Vámi uvedenou adresu v objednávce. Balík můžete zároveň sledovat na webových stránkách České pošty prostřednictvím kódu, který Vám zašle emailem nebo SMS zprávou.

Osobní odběr

Zboží si můžete vyzvednout také po předchozí telefonické nebo emailové domluvě na naší prodejně v Hornické 454, ve Rtyni v Podkrkonoší.

 

PLATBA

K placení zboží můžete využít následující možnosti úhrady:

Bankovní převod

Po odeslání objednávky Vám zašleme spolu s potvrzením objednávky údaje potřebné k provedení platby (částku, číslo účtu, variabilní symbol). O tom, že jsme Vaši platbu přijali na náš účet, Vás budeme informovat a zboží Vám ihned odešleme.

Online platební karta

Po odeslání objednávky budete automaticky přesměrování na zabezpečenou platební bránu, kde vyplníte údaje o Vaší platební kartě a autorizujete transakci. Pokud platba proběhne, zboží Vám odešleme nejdéle následující pracovní den.

Faktura

Po potvrzení objednávky Vám vystavíme fakturu, kterou je nutné uhradit nejpozději do data splatnosti. Tuto možnost platby Vám nabídneme, pokud jste firma nebo podnikatel, kteří u nás pravidelně nakupují.

V naší prodejně

Platbu provedete na pokladně v naší prodejně ve Rtyni v Podkrkonoší, Hornická 454, při vyzvednutí objednaného zboží. Můžete využít hotovostní styk i platbu kartou.