Kategorie
PROTEC plus - vše pro firmy - montérky, drogerie, outdoor, reklamní textil (https://www.protec-kult.cz/)

O nás

Firma PROTEC byla založena v roce 1995, letos tedy slavíme téměř tři desetiletí své existence a působení v oblasti komplexního servisu v oboru ochranných pracovních pomůcek.
Společnost nejprve vznikla pod názvem Jiří Kult – PROTEC  a později od roku 2003 byla přejmenována na současný název PROTEC plus s.r.o., která provozuje vedle velkoobchodní činnosti i maloobchod na ploše 2000 m².

Z počátku jsme působili v Červeném Kostelci, nejprve v bývalém "Netvalově domě", později byli potřeba větší prostory, proto byl zakoupen "Areál u ELITEXU" kde bylo cca 500 m2 prodejních a skladových ploch.
Ani to, ale časem nestačilo a proto byla zakoupena bývalá textilka firmy König (později TEXLEN) ve Rtyni v Podkrkonoší.
Nyní zde vlastníme cca 2800 m2 prodejních a skladových prostor.  Roku 2006 bývalá budova firmy König prošla celkovou rekonstrukcí

V sortimentu mimo OOPP také naleznete drogerii, hygienické potřeby, průmyslové utěrky, kartáčové zboží, nářadí a nástroje, reklamní textil, vycházkovou obuv a sportovní a outdoorové oblečení.

Dnes PROTEC plus, s. r. o. patří mezi přední prodejce osobních, ochranných a pracovních prostředků. Což je zejména pracovní obuv a oděvy, rukavice, pracovní pomůcky na ochranu sluchu, zraku, hlavy, pomůcky pro práci ve výškách, drogistické zboží, hygienické systémy (TORK, DEB,...), nářadí a nástroje, outdoorové, sportovní a cyklo vybavení v regionu Královehradeckého kraje.

Mimo prodávaného sortimentu disponujeme také svým reklamním studiem, kde lze zhotovit reklamní potisky i výšivky na pracovní oblečení a nově také bannery a samolepky.

Díky velkým skladovým zásobám jsme schopni zajistit plynulé dodávky našim zákazníkům i v období krize nebo výpadku na trhu.

Na zboží, které dodáváme, si můžete v případě uzavření rezervační smlouvy uplatnit náhradní plnění, protože firma má statut "Chráněné dílny".

Vzhledem k dlouholetým zkušenostem v oboru Vám nabízíme kvalifikovaný poradenský servis. Máme oprávnění provádět revize ochranných pomůcek na práce ve výškách (postroje, zachycovače pádu,…).

I nadále chceme pokračovat v trendu rozšiřování sortimentu a služeb k úplné spokojenosti zákazníků a proto nově zajišťujeme i provoz výdejních automatů na OOPP.