Kategorie
PROTEC plus - vše pro firmy - montérky, drogerie, outdoor, reklamní textil (https://www.protec-kult.cz/)

Reklamní potisk

Nabízíme široký výběr různých potiskových technologií, kterými dokážeme doplnit textil, drobné reklamní předměty, kalendáře, diáře, kožené výrobky, keramiku, sportovní vybavení a mnoho dalších předmětů. Máme k dispozici i novou vlastní tiskárnu na samolepky, bannery.

Nejvíce se logem označuje textil. Můžeme ho  potisknoutvyšít nebo opatřit nášivkou. Vzhled výšivky či potisku je nutné dodat buď v digitální podobě nejlépe v křivkách (soubory typu .pdf, .ai, .eps, .cdr apod.), tištěné podobě nebo lze zhotovit návrh podle předloženého vzorku. Velikost je limitována plochou (v některých případech nelze provést značení přes švy apod.), podkladovým materiálem a zvoleným typem značení. Cena je stanovena dle individuální kalkulace (většinou se malé loga pohybují kolem 25,-bez DPH). Pro tuto kalkulaci je nutné sdělit velikost, umístění, počet a barevné provedení. Obvykle se značí oděvy malými logy například na srdce, rukáv nebo lacl u kalhot a velkým logem na záda. Označit se ale dají i přilby, rukavice apod. V případě zájmu o firemní brandování nás neváhejte kontaktovat. Poradíme Vám s výběrem vhodného potisku. Pro firmy se kterými spolupracujeme máme jejich loga už připravené, pro rychlou realizaci objednávky. 
K
aždý rok zpracujeme velké množství zakázek. Technologicky musíme vždy posoudit, jaká technologie by byla pro potisk vybraného předmětu vhodná i jaké barvy použít. Potisk je tak poměrně náročná disciplína, který vyžaduje znalost materiálu, složení barev i technických postupů a mnoho zkušeností. Pokud si nevíte rady s tím, jakou metodu vybrat, zeptejte se našich odborníků, ti znají výhody i nevýhody jednotlivých potiskových technologií.

 Pokud máte přání, kontaktujte nás ! Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů :-) .
E-mail: protec-kult@protec-kult.cz
tel.:    +420 499 329 000
mobil: +420 777 122 200