Kategorie
PROTEC plus - vše pro firmy - montérky, drogerie, outdoor, reklamní textil (https://www.protec-kult.cz/)

Obuv AMERICAN CLUB SN36/23 dámská zimní softshellová černá

«
Obuv AMERICAN CLUB SN36/23 dámská zimní softshellová černá
Prodej ukončen
NABÍZÍME NOVÉ, KVALITNĚ ZPRACOVANÉ, ZATEPLENÉ ZIMNÍ BOTY OD RENOMOVANÉ FIRMY AMERICAN CLUB. LEHKÉ SNĚHULE JSOU VYROBENY Z NEJKVALITNĚJŠÍCH PEVNÝCH A ODOLNÝCH SOFTSHELLOVÝCH MATERIÁLŮ (A JAKOSTI).

SOFTSHELL: JE TŘÍVRSTVÝ MATERIÁL NOVÉ GENERACE. MIMOŘÁDNĚ MĚKKÝ A LEHKÝ ZÁROVEŇ EXTRÉMNĚ ODOLNÝ. DÍKY POKROČILÉ TECHNOLOGII JE VLHKOST ODVÁDĚNA VEN Z OBUVI A ZÁROVEŇ JI NEUMOŽŇUJE PRONIKNOUT DOVNITŘ.

PĚT VLASTNOSTÍ CHARAKTERIZUJÍCÍCH SOFTSHELLOVÝ SYSTÉM.

-ELASTICITA PRO POHODLNÝ POHYB.

- PRODYŠNÉ VLASTNOSTI

-Větruodolné

-VODĚODOLNÝ

-TEPELNĚ IZOLAČNÍ OCHRANA.

NAVÍC JE V BOTÁCH POUŽITA VODĚODOLNÁ MEMBRÁNA "TRIPLETEX", KTERÁ KROMĚ OCHRANY PROTI VODĚ ZLEPŠUJE UDRŽENÍ TEPLA, ZAJIŠŤUJE, ŽE BOTA DÝCHÁ A CHRÁNÍ PŘED STUDENÝM VĚTREM. PEVNÝ ZIP USNADŇUJE RYCHLÉ A POHODLNÉ OBOUVÁNÍ, ZATÍMCO TKANIČKY UMOŽŇUJÍ JEHO DOKONALÉ PŘIZPŮSOBENÍ NOZE. HORNÍ ČÁST BOTY JE ZATEPLENÁ KOŽEŠINOU, ZATÍMCO STŘED A STÉLKA JSOU ZAKONČENY HŘEJIVÝM A MĚKKÝM FLEECEM. BOTY JSOU IDEÁLNÍ PRO KAŽDODENNÍ POUŽITÍ. TEPLÉ SNĚHULE ZAJIŠŤUJÍ POHODLÍ A KOMFORT PŘI POUŽÍVÁNÍ. BOTY MAJÍ MÓDNÍ ORIGINÁLNÍ VZOR A LEHKOU, STABILNÍ PROTISKLUZOVOU SPODNÍ STRANU. BOTY VYPADAJÍ NA NOZE VELMI PĚKNĚ A JSOU IDEÁLNÍ PRO ZIMNÍ DNY NEBO VÝLETY DO HOR. 

VELIKOST 37-41