Kategorie
PROTEC plus - vše pro firmy - montérky, drogerie, outdoor, reklamní textil (https://www.protec-kult.cz/)

Hrábě univerzální QuikFit FISKARS 1000643

«
Hrábě univerzální QuikFit FISKARS 1000643
kód zboží: 00400324551
EAN: 6411501350510
DPH: 21%
bez DPH: 326,45
s DPH: 395,00
dostupnost: méně než 5 ks
PŘIDAT K POROVNÁNÍ DOTAZ KE ZBOŽÍ
+ ks
-

Fiskars QuikFit™ představuje sortiment zahradního nářadí s vyměnitelnými hlavicemi a rukojeťmi, určený pro rozličné zahradnické úkony. Fiskars QuikFit™ nabízí bezpečné a inteligentní řešení zejména tam, kde potřebujete větší dosah. Umožňuje efektivní čištění trávníku a dvora a nabízí chytré řešení pro kultivační práce. Unikátní automatický dvojitý zamykací systém Fiskars QuikFitTM se stal vítězem ocenění Red Dot Award: Product Design 2010.

Pokud byste na zahradě rádi zastali více práce, ale používali při tom méně nářadí, náš systém QuikFit s výměnnými hlavami je pro vás ideální volba. Nabízí čističe okapů, kultivátory, hrabla na sníh, kartáče a další speciální nástroje, s nimiž zvládnete kompletní údržbu zahrady. Díky univerzálnímu adaptéru navíc jednotlivé součásti můžete kombinovat s nástroji z jiných systémů s výměnnými hlavami. Stačí zacvaknout a máte nářadí, které právě potřebujete.

Click & Grow (Nasadit a pěstovat)

V řadě Click & Grow nabízí systém QuikFit™ Fiskars jednoduchá a flexibilní řešení pro pěstování zeleniny a květin na Vaší zahradě, chalupě, nebo městské zahrádce. Jedinečný, prostorově úsporný systém, ve kterém může být jedna násada použita pro několik nářaďových nástavců.

  • Na hrabání trávy, plevele, mechu a na zpracování půdy
  • Vhodné k přípravě záhonů pro setí
  • 12 zubů z pevného kompozitního materiálu FiberComp™
  • Hrana pro rovnání povrchu záhonů
  • Doporučené násady:
    • násada QuikFitTM Graphite L (1000661 | 136001