PROTEC plus - vše pro firmy - montérky, drogerie, outdoor, reklamní textil (http://www.protec-kult.cz/)
Úvodní stránka » Volná místa

Volná místa

Obchodní zástupce / zástupkyně

Pracovní náplň:

  • rozvoj prodejních aktivit ve svěřeném regionu
  • aktivní vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • servis a péče o stávající zákazníky,
  • konzultace, prezentace, nabídky, výběrová řízení.

Požadujeme:

  • velmi dobré komunikační a prezentační schopnosti,
  • velké pracovní nasazení, spolehlivost a loajalitu
  • min. SŠ vzdělání
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost práce na PC

Nabízíme:

  • práci na 1-směnný provoz
  • práci ve stabilní české firmě
  • práci v příjemném kolektivu
  • možnost odborného růstu
  • motivující finanční ohodnocení
  • firemní benefity

Své písemné nabídky s připojeným životopisem a aktuální fotografií zasílejte na: protec-kult@protec-kult.cz

Telefon pro konzultace: 777 122 200

Uklízečka - operátor podlah

přijmeme pracovníka na pozici uklízeč/ka

  • ruční i strojní úklid prodejních, skladových a a kancelářských prostor
  • úklid regálů

Požadujeme:

  • min. vyučen a ZPS (změněná pracovní schopnost) nebo ČID (částečný invalidní důchod)
  • pečlivost, spolehlivost a zodpovědnost
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • profesní seberealizaci
  • práci na plný nebo i částečný úvazek
  • odpovídající ohodnocení
  • jednosměnný provoz
  • kvalitní vybavení pro práci - automatický bateriový mycí stroj, profi vysavače,...

Telefon pro konzultace: 774 775 184

Pozice níže jsou momentálně obsazeny.

Řidič a skladník

přijmeme pracovníka do skladu a na rozvoz a dovoz zboží (rozvoz 80% náplně práce)

  • manipulační práce ve skladu
  • vychystávání a rozvoz zboží dodávka (DUCATO L2H4)
  • kontrola stavu zásilek (přejímka zboží)
  • komunikace se zákazníky

Požadujeme:

  • min. SOU
  • ZPS (změněná pracovní schopnost) nebo částečný invalidní důchod
  • praxe v řízení - řidičský průkaz min.B
  • základní znalost práce na PC

TVŮRCE E-SHOPU, SPRÁVCE E-SHOPU, GRAFIK

Požadujeme:

  • ZPS (změněná pracovní schopnost) nebo částečný invalidní důchod - podmínkou
  • zpracování obrázků, tvorba a údržba produktových karet zboží
  • práce na PC - orientace v grafických programech Corel draw,Photoshop,Adobe,...
  • tvorba firemního facebooku, bannerů, marketingových akcí

Nabízíme:

  • profesní seberealizaci, možnost zaškolení

Pracovnice skladu a tiskařka

přijmeme pracovníka do skladu a na potisk reklamního textilu

  • vychystávání a doplňování zboží
  • kontrola stavu zásilek
  • potisk reklamního textilu a příprava před tiskem

Požadujeme:

  • min. SOU a ZPS (změněná pracovní schopnost)
  • praxe ve skladu nebo prodeji

Bookmark and Share

Kategorie zboží

Poptávka

Ochrana proti spamu. Napište prosím číslici osm:

FB

Nákupní košík

Celková cena:
0,00 Kč s DPH

Info

Firma

Uvedené ceny jsou včetně DPH.

Možné způsoby dopravy:
Česká pošta, Geis,
osobní odběr

Rychlý kontakt

PROTEC plus, s.r.o.
Adresa:

Hornická 454
Rtyně v Podkrkonoší
542 33
protec-kult@protec-kult.cz
www.protec-kult.cz

50°30'30.85""N 16°04'15.47""E

Tel:  499 329 000
Fax:  491 462 270
mobil:  602 122 200

Otevřeno:
pondělí - pátek
7:00 - 17:00

Kontakt do mobilu:

kontakt do mobilu

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

pracovní obuv, montérky, outdoor, treková obuv, průmyslové utěrky TORK, Chicopee, oděvy ARDON, CXS, CERVA